Solveo

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingową specjalizującą się w doradztwie podatkowym, audycie sprawozdań finansowych oraz wsparciu prawnym i księgowym dla biznesu. Nasza organizacja skupia doświadczonych doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych i prawników – osoby z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w wiodących firmach doradczych oraz na kierowniczych stanowiskach w organach kontroli skarbowej.

Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami, dlatego staramy się zawsze maksymalnie wsłuchiwać w ich potrzeby i oczekiwania. Wiemy, że w dynamicznym otoczeniu biznesowym, kluczem do rozwoju prowadzonej działalności jest szybkie podejmowanie trafnych decyzji. Dlatego jednym z podstawowych celów naszej organizacji jest dostarczanie jakościowej informacji podatkowej, księgowej lub prawnej w sposób możliwie najbardziej konkretny i praktyczny. Wierzymy, że w ten sposób możemy realnie wspierać naszych klientów w podejmowaniu decyzji właściwych dla efektywności i rozwoju ich biznesu.

Najwyższe standardy jakości. Praktyczne rozwiązania. Konkretne porady.

maciej trzemżalski biegły rewident

Co nas wyróżnia?

  • WIEMY
    w jak bardzo dynamicznym otoczeniu prawno-podatkowym funkcjonować muszą obecnie przedsiębiorstwa i to niezależnie od skali prowadzonego biznesu.
  • CHCEMY
    być zaufanym partnerem dla naszych Klientów, aktywnie czuwającym nad bezpieczeństwem i efektywnością ich rozliczeń podatkowych, dostarczającym praktycznych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, a tym samym dającym poczucie realnego wsparcia w prowadzonej działalności.
  • BĘDZIEMY
    wykorzystywać nasz unikalny mix wiedzy i doświadczenia zdobytego zarówno w wiodących firmach doradczych, jak i na kluczowych stanowiskach w organach podatkowych z korzyścią dla naszych klientów.

Partnerzy

Doradztwo podatkowe

anna wojciechowska doradca podatkowy

dr Anna Wojciechowska - doradca podatkowy

Partner
Doradca podatkowy nr 13071
Anna jest doradcą podatkowym. Posiada bogate doświadczenie we wszystkich formach wsparcia klientów, w tym w zakresie sporów z władzami skarbowymi, bieżącego doradztwa podatkowego, jak również przeprowadzania kompleksowych przeglądów podatkowych.
jakub walczak doradca podatkowy

Jakub Walczak - doradca podatkowy

Partner
Doradca podatkowy nr 12010
Jakub posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego dla biznesu, które zdobywał kierując działem podatkowym kancelarii zrzeszonej w międzynarodowej sieci Moore Stephens oraz jako manager Gdańskiego Zespołu Podatków Korporacyjnych EY.
wojciech kieszkowski doradca podatkowy

Wojciech Kieszkowski - doradca podatkowy

Partner
Doradca podatkowy nr 12619
Wojciech to certyfikowany doradca podatkowy (12619), z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży podatkowej. Przez siedem lat zdobywał doświadczenie w Dziale Indirect Tax EY.

Grzegorz Kokoszkiewicz - doradca podatkowy

Partner
Doradca podatkowy nr 11907
Grzegorz jest certyfikowanym doradcą podatkowym (nr 11907) i posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa na rzecz polskich i zagranicznych firm w zakresie pozyskiwania wsparcia finansowego ze źródeł publicznych.

Audyt

Maciej Trzemżalski - biegły rewident

Partner / Członek Zarządu
Biegły rewident nr 11023
Maciej zdobywa swoje doświadczenie w audycie od 2001 roku, najpierw jako asystent biegłego rewidenta, a od 2007 roku jako biegły rewident. Ponadto, od 2011 roku jako Członek Zarządu i Partner kieruje firmą audytorską.

Katarzyna Gołaszewska - biegły rewident

Partner
Biegły rewident nr 11366
Katarzyna swoje doświadczenie w audycie zdobywa od 2003 roku, najpierw jako asystent biegłego rewidenta, a od 2008 roku jako biegły rewident.

Kontakt

Solveo Advisory Sp. z o.o.
KRS: 0000786194 REGON: 383352601
NIP: 5842783979 Kapitał zakładowy: 50 000 zł

Solveo Audit Sp. z o.o.
KRS: 0000023978 REGON: 190505439
NIP: 5840301048 Kapitał zakładowy: 500 000 zł

Formularz kontaktowy

Gdańsk

Warszawa