Solveo

Doradca podatkowy (Trójmiasto i woj. pomorskie)

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w konsultingu, pomagamy naszym klientom, bo wiemy, że w obecnym, dynamicznym otoczeniu prawnym, niemal każdy rodzaj biznesu potrzebuje dostępu do wiedzy i doświadczenia takiej osoby jak doradca podatkowy. Trójmiasto to miejsce, gdzie skupiamy naszą aktywność. Równie skutecznie, wspieramy jednak Klientów z całej Polski oraz zagranicy.


Doradca podatkowy Trójmiasto

Kompetentny doradca podatkowy w Trójmieście

 

Naszym celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem oraz dynamizowanie pozytywnych zmian w prowadzonych przez naszych klientów organizacjach. Nasi doradcy podatkowi posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które uzyskali poprzez pracę w wiodących firmach doradczych lub organach podatkowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że świadczone przez nas usługi są w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

 

Szeroki wachlarz usług u doradcy podatkowego w Trójmieście

Nawet w tak dużych ośrodkach jak Trójmiasto, doradca podatkowy, zwłaszcza o wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu, jest wciąż „towarem deficytowym”. Gdyby Państwo również poszukiwali rzetelnego, a jednocześnie konkretnego wsparcia – nasi doradcy podatkowi są w stanie zaoferować Państwu szeroką pomoc m.in. w zakresie:

 • bieżącego doradztwa podatkowego oraz wsparcia w toku kontroli i postępowań podatkowych.
 • przygotowania procedur podatkowych (np. KKS, MDR, WHT)
 • przeglądów podatkowych
 • pomocy w korzystaniu z ulg i odliczeń
 • przygotowania dokumentacji cen transferowych
 • wsparcia w bieżących rozliczeniach podatkowych
 • wsparcia w bezpiecznym i efektywnym dokonywaniu transakcji, przekształceń i restrukturyzacji

Świadczone przez nas usługi będą pomocne zarówno dla podmiotów dopiero rozpoczynających działalność, jak i dla tych działających na rynku już dłuższy czas

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy podatkowego w Trójmieście?


Praktyka oraz regulacje podatkowe nieustannie ulegają zmianom. W związku z tym koniecznością staje się korzystanie z pomocy eksperta, który ma dostęp do fachowej wiedzy oraz na bieżąco kontroluje zachodzące zmiany. SOLVEO chętnie udzieli w tym obszarze rzetelnego i konkretnego wsparcia jako Twój doradca podatkowy. Trójmiasto to obszar w którym możesz liczyć na naszą jakościową pomoc, bez konieczności angażowania firm doradczych z Warszawy.

Długofalowa współpraca z zaufanym doradcą podatkowym pozwoli realizować bezpieczne i efektywne strategie, w pełni dopasowane do specyfiki danego przedsiębiorstwa.


SOLVEO - Twój doradca podatkowy z Trójmiasta

Kontakt

Biuro w Gdańsku

al. Grunwaldzka 472B
80-309 Gdańsk

Office: (+48) 58 300 98 00
biuro@solveoadvisory.pl

Biuro w Warszawie

Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Office: (+48) 22 506 52 04
warszawa@solveoadvisory.pl

 • Solveo Advisory Sp. z o.o.

  KRS: 0000786194
  REGON: 383352601
  NIP: 5842783979
  Kapitał zakładowy:
  50 000 zł

 • Solveo Audit Sp. z o.o.

  KRS: 0000023978
  REGON: 190505439
  NIP: 5840301048
  Kapitał zakładowy:
  500 000 zł

Formularz kontaktowy