Solveo

Doradca podatkowy - Gdańsk

Przy obecnym tempie zmian legislacyjnych oraz rozbieżnościach w praktyce podatkowej, niemal wszystkie osoby będące właścicielami lub zarządzające przedsiębiorstwami – niezależnie od branży – mają świadomość, że nie tylko przy kluczowych transakcjach czy restrukturyzacjach, ale również w bieżącej działalności warto korzystać z pomocy doradcy podatkowego. W Gdańsku czy w innych częściach krajuczęsto słyszymy do Państwa, że nie jest łatwo znaleźć osobę, o odpowiednich kompetencjach i doświadczeniu.

W odpowiedzi na te potrzeby powstało SOLVEO – firma skupiająca doradców podatkowych, o różnych profilach specjalizacji, którzy wspólnie są w stanie kompleksowo wspierać przedsiębiorców (niezależnie od skali prowadzonego biznesu) w eliminacji pojawiających się ryzyk podatkowych, zwiększaniu efektywności prowadzonych przedsięwzięć – a gdy zajdzie taka potrzeba – w sporach z organami podatkowymi.


Doradca podatkowy Gdańsk

Formy wsparcia doradcy podatkowego w Gdańsku

 

Po doświadczeniach zdobytych w dużych firmach doradczych i organach skarbowych postawiliśmy sobie za główny cel budowanie bliskich relacji z naszymi klientami. Staramy się to robić w taki sposób, aby mieli oni poczucie realnej troski i zrozumienia ich indywidualnego położenia, sytuacji przedsiębiorstw, którymi kierują, a także rynku na którym działają. Przekładając te wartości na codzienną pracę, staramy się aby nasze porady i rozwiązania były w największym możliwym stopniu praktyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Profesjonalni doradcy podatkowi o różnorodnym doświadczeniu (Gdańsk i okolice)

Każdy z naszych Partnerów posiada bogate doświadczenie zdobyte na menedżerskich stanowiskach w firmach z tzw. wielkiej czwórki i kluczowych stanowiskach
w organach kontroli skarbowej. Nasz unikalny mix doświadczenia pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi m.in. w następujących obszarach:

  • Wsparcie w kontrolach podatkowych i sporach z organami podatkowymi
  • Ceny transferowe (dokumentacja cen transferowych, w tym analizy porównawcze)
  • Procedury podatkowe
  • Przeglądy podatkowe
  • Ulgi, dotacje, Polska Strefa Inwestycji
  • Raportowanie schematów podatkowych (MDR)
  • Doradztwo transakcyjne (M&A)
  • Szkolenia z zakresu podatków

Doradca podatkowy w Gdańsku

Praktyczna pomoc – doradca podatkowy w Gdańsku

 

W SOLVEO wierzymy, że równie ważne jak dbanie o poprawność, bezpieczeństwo i efektywność dokonywanych rozliczeń podatkowych jest stymulowanie pozytywnych zmian w ich organizacjach, przekładających się na realne usprawnienia prowadzonych przez nich przedsięwzięć. Dlatego oferujemy naszym klientom różne formy stałego wsparcia w obszarze podatków przez wykwalifikowanego doradcę podatkowego. Gdańsk, z uwagi na położenie naszej głównej siedziby jest obszarem na którym skupiamy naszą aktywność, jednak w praktyce współpracujemy z podmiotami z całej Polski.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu.SOLVEO – Twój doradca podatkowy z Gdańska